Gençlik Festivaline Vocavoice ve Random damgası

AK Parti Yerel Yönetimler Başkanlığı tarafından Ankara Başkent Millet Bahçesi’nde düzenlenen ‘Tam Bana Göre Festivali’ne Samsun’dan katılan Vocavoice ve Random grubunun konseri büyük beğeni topladı.

19 Kasım Cuma 2021, 16:03
Gençlik Festivaline Vocavoice ve Random damgası
Abone Ol

Açılışı Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın katılımıyla yapılan Gençlik Festivali’nde gençler Samsunlu müzik grubu Vocavoice ve Random ile eğlendi. Büyükşehir Belediyesi tarafından Ankara’ya götürülen grup, gençlerle buluştu. 

Vocavoice grubu şefi Bilgen Özcan Çoşkunsoy, festival kapsamında gençlerle bir araya gelmekten büyük mutluluk duyduklarını belirterek, “Vocavoice ve Random olarak sahne aldığımız için heyecanlıydık. İlgi çok güzeldi. Uzun bir süre pandemi nedeniyle dinleyicilerimizden uzak kaldık. Ama bu festival ve sonrasında tüm hızımızla konserlerimize devam edeceğiz” dedi. 

Grup üyeleri Emrah Küçükcanbaz, bir aydır bu konser için hazırlandıklarını belirterek, “Samsun’dan Ankara’ya gelip buradaki gençlerimiz için sahneye çıkmak bizim için çok keyifliydi” dedi. 

21 Kasım'a kadar sürecek olan festivalde konserler, söyleşiler, tiyatro, sinema gösterileri, yarışmalar, sertifikalı eğitimler, sergi, grafiti ve daha birçok sürpriz faaliyetler yer aldı. “Tam Bana Göre Festival” adıyla gençlere yönelik gerçekleşen etkinlikte açılan Samsun Büyükşehir Belediyesi'nin standı ziyaretçilerden de büyük ilgi görüyor.

  

Yorumlar
captcha
Anket
Bu pazar seçim olsa hangi ittifaka oy verirsiniz?
Arşiv