Ali Ülgen: Taraftarlarımızla beraber şampiyon olacağız

Yeni sezon hazırlıklarını Kayseri’de sürdüren Samsunspor oyuncusu Ali Ülgen, en büyük hedefinin Samsunspor’da şampiyonluk yaşamak olduğunu belirtti.

04 Temmuz Pazartesi 2022, 18:39
Ali Ülgen: Taraftarlarımızla beraber şampiyon olacağız
Abone Ol

Kayseri kampının iyi geçtiğini ifade eden Ali Ülgen, “Kampımız güzel geçiyor. İlk olarak Samsun’da toplandık. 4-5 gün Samsun’da hazırlığımız oldu ve sonrasında Kayseri’ye geldik. Burada her şey güzel ve yoğun geçiyor. Transferlerle uyumumuz güzel oldu. Birbirimize çok çabuk alıştık. Hepsiyle aramız çok iyi. Burada aile ortamı oluşturduğumuzu düşünüyorum. Daha da uyuşacağımızı düşünüyorum” dedi.

Yaz tatilinde bireysel olarak çok çalıştığını belirten Ali Ülgen, “Geçen sezon yoğun geçti. Sezon sonu iznimde 1 hafta ailemle vakit geçirdim. Sonrasında da özel hoca eşliğinde çalışmalar yaptım. Her gün çift antrenmanla kampa hazır gelmeye çalıştım. Burada da antrenmanlarıma devam ediyorum. Benim adıma geçen sezonun ilk haftaları iyi geçmişti. Taraftarın da beklediği Ali oydu. İnşallah da geçen senenin ilk haftalarında olduğu gibi bunu bütün sezona yayarak eski Ali Ülgen’i herkese inşallah izleteceğim” diye konuştu.

Taraftarlarla beraber şampiyon olacaklarına inandığını ifade eden Ali Ülgen, “Hedeflerim genç oyuncu olarak ağabeylerim gibi şampiyonluk yaşamak istiyorum. İnşallah bu hedefimizi de gerçekleştiririz. Her şey çok güzel gidiyor. Öncelikle aile ve arkadaşlık ortamını oluşturmamız gerekiyor ve bunu da şimdide oluşturduğumuzu düşünüyorum. En büyük hedefim inşallah Samsunspor’da şampiyonluk yaşamak. Taraftarımızı bizim izin çok önemli bir destek. Bu sene şampiyon olursak onlarla birlikte olacağız. Bunu beraber yapacağız. Bizi desteklemelerini istiyorum. Her zaman destekliyorlar ama bu sene ekstra desteklemelerini istiyorum. Çünkü bütün futbolcular, yöneticiler, teknik heyet olarak bir hedefe kitlenmiş durumdayız. Onlarla beraber inşallah şampiyon olacağız” şeklinde konuştu.

Yorumlar
captcha
Anket
Bu pazar seçim olsa hangi ittifaka oy verirsiniz?
Arşiv